МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

   У 1997-1998 роках було збудовано нове триповерхове приміщення школи з проектною потужністю 1280 учнів.  Загальна площа всіх приміщень –  5237 кв.м. Станом на 1 вересня 2017 року в школі навчається 920 учнів.
   Стан будівлі та приміщень школи відповідає державним санітарним правилам та нормам. Акти про готовність школи до нового навчального року оформлюються та підписуються своєчасно.
   Усі навчальні кабінети забезпечені необхідною кількістю меблів: партами, стільцями, стінними шафами для навчально-методичної літератури, дидактичного та роздаткового матеріалів.
    Демонстраційні прилади з фізики систематизовані і зберігаються у шафах фізичного кабінету.   
  Школа має у наявності 49 комп’ютерів: 3 комп’ютерні класи (31 комп’ютер), 1 ноутбук, 17 комп’ютерів (управління, бібліотека),  11 мультимедійних проекторів, 2 інтерактивні дошки, 1 телевізор LCD. Комп’ютери використовують у навчально-виховному процесі та в адміністративній діяльності. Комп’ютери обладнані сучасними програмами. Школа має комп’ютерні програмні засоби навчання, які використовуються у кабінеті інформатики.
   Також у наявності багатофункційні пристрої (принтер, сканер, копір) – 5, принтери – 8. Школа підключена до мережі Інтернет.  Бібліотекар має індивідуальний комп’ютер.
    Усі вчителі школи володіють комп’ютером і мають можливість на них працювати. Активно використовується на уроках і виховних заходах мультимедійне забезпечення.
   Робота шкільної бібліотеки спрямована на допомогу педагогічному колективу в навчальному процесі. Школа забезпечена навчально-методичною літературою відповідно до вимог програм. Своєчасно і в повному обсязі здійснюється подання заявки на підручники. У шкільній бібліотеці у наявності книга бібліотечного фонду, на достатньому рівні ведуться: книга сумарного обліку бібліотечного фонду; реєстраційна картотека руху підручників; книга обліку підручників за класами; книга обліку книг, прийнятих від учнів замість загублених; книга обліку подарованих видань; книга обліку бібліографічних довідок; формуляри читачів. Приміщення бібліотеки відповідає санітарно-гігієнічним вимогам збереження фонду навчальних книг.
  Школа нараховує 51 навчальний кабінет, учні школи І ступеня навчаються у 18 кабінетах, а учні школи ІІ-ІІІ ступенів навчаються за кабінетною системою:
– 3 кабінети української мови та літератури;
– 1 кабінет зарубіжної літератури;
– 2 кабінети математики;
– 4 кабінети англійської та німецької мови;
– 1 кабінет історії;
– 1 кабінет географії;
– 1 кабінет біології;
– 1 кабінет фізики;
– 1 кабінет хімії;
– 3 кабінети інформатики;
– 1 кабінет музики;
– 1 кабінет учнівського самоврядування;
– 3 лабораторні кабінети.
    У школі є 2 майстерні для уроків трудового навчання: деревообробна майстерня та майстерня по металу та 1 майстерня для обслуговуючих видів праці яка обладнана сучасними швейними машинками BROTHER у кількості 5шт., праска HAUSMARX – 1шт.
    Для занять із фізичної культури в школі наявний спортивний комплекс, до складу якого входять:
· 2 спортивні зали з сучасним обладнанням (в стадії ремонту);
· футбольне поле із біговою доріжкою;
· спортивний майданчик із гімнастичним обладнанням, лабіринтом;
. спортивний майданчик з силовими тренажерами.
     Учні школи охоплені гарячим харчуванням: 1-4 класи – 100%,  ГПД – 34%. Шкільна їдальня має у своєму розпорядженні:
· обідню залу на 200 посадочних місць;
· барну стійку на 40 посадочних місць;
· кухню із духовою шафою, холодильниками, електроплитами, електросковородою, електром’ясорубкою, посудомийними машинами, мармітами, водонагрівачем, картоплечисткою, овочерізками;
· встановлена фільтруюча система очистки води;
· підсобні приміщення;
· посуд у достатній кількості.
    У школі є кабінет психолога та соціального педагога, кабінет логопеда, медичний кабінет,  актова зала, бібліотека-читальний зал, тир.
   Для учнів школи оснащено роздягальні в вестибюлях старшої та молодшої  школи. Кабінети молодшої школи частково обладнані індивідуальними шафами.
   Проведення навчально-виховного процесу на належному рівні забезпечують усі приміщення школи. Обслуговуючим персоналом школи постійно підтримується належний санітарно-естетичний вигляд шляхом правильної експлуатації, проведення косметичних ремонтів та збереження шкільного майна.
  У школі централізоване водопостачання, опалення та каналізаційна система. Освітлення природне і штучне, що забезпечується лампами денного освітлення. Електромережа у робочому стані.
   Приміщення школи та територія (2,1 га), на якій вона знаходиться, і зовні, і всередині мають привабливий естетичний вигляд.  Цьому сприяють:
· квітники;
· декоративні кущі;
· різноманітні дерева.
   Стан шкільної і пришкільної території задовільний.
   Класні кімнати, кабінети та рекреації прикрашають зелені кімнатні рослини.
  Ефективне використання навчально-матеріальної бази школи допомагає забезпечувати виконання основних положень Державного стандарту базової і повної середньої освіти та виховання успішного громадянина України.
   Робота з охорони праці в школі спрямована на виконання Законів України «Про охорону праці», «Про пожежну безпеку», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», «Про дорожній рух», Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 01.08.2001р. № 563. Директором школи призначено відповідальних за організацію роботи з охорони праці, за пожежну безпеку. Забезпечується виконання розпоряджень, наказів, інструктивних матеріалів із питань охорони праці, приписів органів державного нагляду і своєчасне виконання колективного договору, розділу з охорони праці. З метою створення безпечних умов для всіх учасників навчально-виховного процесу розроблено та затверджено наказом по школі інструкції з охорони праці та безпеки життєдіяльності , своєчасно проводяться вступні інструктажі, інструктажі з охорони праці на робочому місці, інструктажі учнів перед проведенням екскурсій, лабораторних та практичних робіт на уроках біології, хімії, фізики, інформатики, трудового навчання, фізичної культури, які реєструються у відповідних журналах: «Журнал реєстрації інструктажів з питань охорони праці для учнів», «Журнал реєстрації вступного інструктажу з питань охорони праці», «Журнал реєстрації інструктажів з питань пожежної безпеки», «Журнал реєстрації інструктажів з питань охорони праці». У кабінетах фізики, хімії, біології, інформатики, трудового навчання, спортивних залах оформлено стенди з техніки безпеки, у наявності акти-дозволи на функціонування всіх кабінетів та спортивного залу.
   Забезпечення вогнегасниками відповідає нормативним вимогам. У школі в наявності наочна агітація, плакати, нормативна документація.