Тюльпани для МАМИ!

Мама, мати, матуся! Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово, яким ми звертаємось до найближчої, найдорожчої, найріднішої, найдобрішої, наймилішої для нас людини, людини з прекрасним і гордим іменем — Мати! Її очі супроводжують дітей у далеких життєвих мандрах. Материнська ласка гріє нас упродовж усього життя.
У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Матері.
Навесні подвір’я нашої школи яскраво заквітчали тюльпани. Як же хочеться нам, щоб ці квіти передали нашу любов, шану, повагу до любих матусь! Ці весняні квіти мають цікаву історію. Вони квітчали нашу Землю з давніх-давен. Сьогодні на нашому подвір’ї велике різномаїття тюльпанів. Завдяки участі у проєкті «Квіти для школи» ми отримали цибулини тюльпанів із самої Голландії. До Дня матері у школі відбувся квітковий фестиваль «Тюльпани для мами». Учні школи підготували цікаві проєкти про квітку тюльпана. Дослідили її історію. А скільки поетичних рядків лунало сьогодні! Окрасою свята став виступ зразкового ансамблю сучасного танцю «Візаві».
Зі святом, любі матусі! Всі квіти землі – для вас!