Благодійний освітній проєкт Flowers4school

Наша школа взяла участь у всеукраїнському проєкті Flowers4School. Ми отримали чудові цибулини і сподіваємося, що навесні територія нашої школи буде радувати всіх квітковими переливами. Від щирого серця дякуємо організаторам проекту і з нетерпінням чекаємо нашої перемоги та квітів на подвір’ї школи!

flowers4school_color NEWWWW_м copy.png– це благодійний освітній проєкт, спрямований на озеленення Українських шкіл від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України.

Головна місія проєкту – це познайомити дітей зі світом квітів за допомогою їх участі у висадці цибулин для своєї школи. Нідерландські благодійники вірять, що висадка їхніх цибулин біля шкіл України допоможе позитивно вплинути на моральний стан дітей, і покаже їм, що садівництво – це весела справа, яка розвиває в них любов до землі нашої Батьківщини.

Висадка цибулин від Flowers4School – це справжнє свято, у якому діти зможуть висаджувати квіти у шкільному саду або клумбі. Навесні вони зможуть на власні очі побачити, як пагони з’являються з квіткових цибулин і дають дивовижно красиві квіти. Вони побачать, яку красу вони змогли виростити власними руками і будуть в захваті.