День захисника та захисниць України!

13 жовтня в школі До Дня захисників та захисниць України, Дня українського козацтва, Дня української повстанської армії (УПА), Дня святої Покрови Пресвятої Богородиці з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності України було проведено низку тематичних заходів. Класні керівники провели виховні години «Слава героям України!». Вчителі фізичної культури для учнів 3, 5 класів провели спортивні змагання «Козацькі забави», під час яких діти брали активну участь в різних конкурсах, демонстрували свою кмітливість та вміння. Учні 5-Д класу зустрілися з військовослужбовцем, ветераном АТО Посітком Олександром Михайловичем, який розповів про героїчні подвиги бійців. Через свою творчість діти у своїх малюнках “Козацька слава!” прославляли мужність козаків та нелегкий шлях нашої держави до незалежності.