Екскурсія до хлібопекарського комплексу «Кулиничі»

Учні 2-А та 3-Б класів школи №62 Дарницького району м. Києва  відвідали хлібопекарський комплекс «Кулиничі» і взяти участь у пізнавальному занятті з хлібопекарства.

Діти побачили всі етапи виробництва: від замішування тіста до упаковки готової продукції, після чого випікали власноруч виготовлені коржики. Також школярі переглянули пізнавальний мультфільм та взяли участь у вікторині з історії хлібопекарства. На згадку кожен із присутніх отримав смачний подарунок.

– Ми в захваті, – ділиться враженнями учениця 3-Б класу Строганова Маргарита. – Навіть не уявляли, що хліб, який ми звикли щодня бачити на столі, виготовляється саме таким чином.
Екскурсія хлібозаводом справила неабияке враження й на педагогів, які супроводжували учнів.

– Жодного разу не була на хлібовиробництві. – Здивувало, що тут так мало працівників і здебільшого все виконується автоматизовано, отримала справжнє естетичне задоволення від побаченого – говорить учителька Анжеліна Олексіївна.

І справді, приміщення, над створенням якого працювали кращі українські та європейські дизайнери, схоже на казкову пекарню.

– Щодня проводимо по три екскурсії. І програма дитячого центру постійно оновлюється, – запевняє директор підприємства Вадим Погребняк. – Також кілька тижнів тому відкрили спеціальні аудиторії для студентів, які навчаються у вишах харчової промисловості. Вони мають доступ до виробництва й проводять у нас практичні заняття.