logo


ПРИЙОМ ДІТЕЙ ДО 1 КЛАСУ!

ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Зарахування дітей до 1-х класів проходитиме у ІІ етапи:

першочерговий за місцям проживання та другий – за вибором при наявності вільних місць.

Прийом документів для зарахування дітей до 1-х класів за місцем проживання відбудеться з 04 квітня по 31 травня 2019 року. Право на першочергове зарахування мають діти, дані про яких занесені до державного реєстру територіальної громади міста Києва. Впродовж 01-15 червня заяви про зарахування не приймаються, що не виключає право батьків подавти їх після 15 червня на вільні місця. Після 15 червня зарахування на вільні місця відбувається у порядку надходження заяв про зарахування.

Дні та години прийому документів у кабінеті № 148

Понеділок – 15:00 – 19:00

Середа – 15:00 – 19:00

П’ятниця 15:00 – 19:00

Попередній запис з 25 березня 2019 року за телефоном 044-573-71-11 (з 10:00-14:00 щодня, крім вихідних).

Перелік документів, що додаються до заявb

-оригінал та копія свідоцтва про народження дитини

-медична довідка №086-1/о

-карта щеплень №063/о

-копія висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну оцінку дитини з особливими освітніми потребами (за наявності)

Для зарахування необхідно підтвердити місце проживання дитини або одного з її батьків відповідно до території обслуговування школи та надати повний пакет документів.

Організація прийому дітей до перших класів 2019-2020 н.р.

Конституція України

Стаття 53. Кожен має право на освіту

1. Повна загальна середня освіта є обов’язковою.

2. Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах…

Закон України “Про освіту”

Стаття 12. Повна загальна середня освіта

п.4. Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.

Стаття 13. Територіальна доступність повної загальної середньої освіти

п. 1. Для забезпечення територіальної доступності повної загальної середньої освіти органи місцевого самоврядування створюють і утримують мережу закладів освіти та їхніх філій.

Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи.

Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.

Закон України “Про загальну середню освіту

Стаття 18. Зарахування учнів

1. Місцеві органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування закріплюють за закладами загальної середньої освіти відповідні території обслуговування і до початку навчального року обліковують учнів, які мають їх відвідувати.

2. Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідки встановленого зразка і відповідного документа про освіту (крім учнів першого класу).

7. Зарахування учнів до ліцеїв, приватних закладів загальної середньої освіти і закладів спеціалізованої освіти дозволяється проводити на конкурсних засадах.

Зарахування учнів до інших закладів загальної середньої освіти дозволяється на конкурсних засадах лише у випадках, якщо кількість поданих заяв на відповідний рівень загальної середньої освіти перевищує спроможність цього закладу. Право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування цієї школи.

Постанова Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів ” від 13 вересня 2017 р. № 684

Завантажити (PDF, 78KB)

Наказ Міністерства освіти і науки України “Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти” №367 від 16.04.2018

Завантажити (PDF, 705KB)

 Наказ ДОН від 22.02.2019 року №50 “Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2019 році”

Завантажити (PDF, 6.36MB)

 

Завантажити (PDF, 208KB)