logo


Історія

І

сторична справка:
Історія середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 62 Дарницького району. Києва своїм корінням сягає XIII сторіччя, коли під опікою Видубицького монастиря опинилося поселення Осокорки. Було створено церковно-приходську школу на Маслівці, яка поступово розширилась від початкової до восьмирічної школи. Після закінчення Великої Вітчизняної війни школа отримала номер 62. Рішенням виконавчого комітету Київської ради депутатів трудящих від 09.09.1969 р. №1631 восьмирічна школа була реорганізована в середню за адресою: вул. Зарічна 16. Педагогічний колектив обслуговував дітей мешканців селища Осокорки.

Під час будівництва Південного мостового переходу будівля школи стала небезпечною для перебування учнів. Рішенням районної державної адміністрації було вирішено змінити будівлю на сучасну.

В

ідповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31.05.1994 року «Про порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів державного замовлення», розпорядження Представника Президента України у м. Києві від 01.03.1993 року № 249 «Про порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів державного замовлення у м. Києві», розпорядження від 15.07.1998 року №461 Голови Харківської районної державної адміністрації «Про затвердження актів державної приймальної комісії» школа отримала нове приміщення за адресою: вул. Княжий затон 17-В. 


Останні новини

«Всесвітній день вишиванки»

Опубліковано 17 Тра 2018
 Українська народна вишиванка – унікальне явище духовно-матеріальної культури нашого народу. Упродовж тисячоліть у народній вишивці знаходил

І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” («Джура»)

Опубліковано 14 Тра 2018
З 7 по 10 травня 2018 року відбувся І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Від школи